PrindiEkspordi ICS

Gin del Mar ~ Gin Festivali Merekruiisid & DJ Karinsmatic

Üritus

Pealkiri:
Gin del Mar ~ Gin Festivali Merekruiisid & DJ Karinsmatic
Millal:
L, 1. August 2020
Kategooria:
Kontsert
Lisas:
Helen

Kirjeldus

Ahoy sõbrad!

01.augustil on teistkordne võimalus Kuressaare GinFestivali raames osaleda meeliülendaval & chillil Gin del Mar MEREKRUIISIL ajaloolise purjelaeva pardal. Päevane ginikruiis toimub kl 17:00-20:00, ning öhtune kruiis toimub kl 20:00-23:00 päikeseloojangusse.

Gin fesival koondab kokku väike- ja käsitöötootjad. Parimad ja põnevaimad väiketootjate džinnid Eestist ja kaugemalt.

Sellel ainukordsel kruiisil saab maitsta unustamatuid kokteile auhinnatud ginidega, mis vaid sellel päeval saarel maitsemeeli kütkestavad. Vaid ühel õhtul on purjelaeva pardal asuvas Admiral von Bellingshauseni salongis sellises ulatuses ginimenüü ja ginisnäkid milled völub meile chef/pootsman Alar Aksalu isiklikult.

Sumedal augustiõhtul viib Ohvitseride Gini laadungiga purjelaev väikese arvu ginisõpru merele mõnulema Raiekivi säärelt Kuressaare lossi lähistelt.

Tähelepanu! Tegemist on alkoholiga. Alkohol võib kahjustada teie tervist.

PARDALE saab 35 euroga. SISALDAB: elamussöitu ajaloolisel laeval kus ei puudu paketis väike ginikokteil ja snäki/tapase valikud. Ning loomulikult ka Gin del Mar live esitluses kositab muusikaga meid DJ KARINSMATIC.

Karinsmatic on elektroonilise muusika klubi 9/11 naisresident ja üks väheseid nais DJ-sid Eestis, kes valdab paralleelselt nii muusika pehmemat poolt (deep & progressive house ilu) kui ka tantsulist poolt (tech house, deep tech, meloodiline techno). Tema jaoks on äärmiselt oluline, et muusika võimendaks loodavat atmosfääri ja oleks kooskõlas keskkonnaga. Üle kõige armastab Karinsmatic loodust, merd ja just seal kõlavad tema setid ka kõige hingestatumalt, ühenduses iseenda ja ümbritsevaga. Tema setid on lisaks Eesti tuntud elektroonilise muusika üritussarjadele kõlanud ka näiteks Läti, Leedu, Soome, Kreeka, Hispaania ja Sri Lanka heliruumides.
 

Karinsmatic on valinud meie ürituse raames suvisele meresõidule vastava tundide pikkuse ettekande, mis ühendab taeva ja maa rännaku nii helis kui pildis. Nii füüsiliselt kui ka vaimselt. Tule saa osa & lase džinn pudelist välja!


Kuressaare GinFest:
Gin.ee
Hoppet.ee