TulostaExport ICS

Aitäh, Uno Naissoo! feat. Ivi Rausi & Laura Põldvere

Tapahtuma

Otsikko:
Aitäh, Uno Naissoo! feat. Ivi Rausi & Laura Põldvere
Milloin:
la, 15. helmikuu 2020, 19:00 h
Sijainti:
Saare KEK - Kuressaare
Kategoria:
Kontsert
Created by:
Helen

Kuvaus

„AITÄH, UNO NAISSOO!" Ivi Rausi & Laura Põldvere

Uno Naissoo oli üks säravamaid Eesti jazzheliloojaid, kes uskus, et kui pärast tema surma jääks elama kas või üks laul, oleks ta väga õnnelik. Täna võib julgelt väita, et muusika, mis läks lendu legendaarse jazzhelilooja Uno Naissoo sulest, on kandunud üle aegade vee ja on täna elavam kui kunagi varem.

Tänasel kontserdil toovad lauljatarid Ivi Rausi ja Laura Põldvere teieni lood, millel on oma elu ja oma lugu. Kuulete nii meditatiivset vaikust, klassikalist jazzballaadi, vanakooli svingi,
mõnusat bossanovalikku nooti kui ka kergelt psühhedeelset gruuvi. Loomulikult ei puudu kontserdilt põnev improvisatsioonimaailm.

Ivi Rausi ja Laura Põldvere koostöö algas aastal 2012, mil kaks lauljatari kohtusid Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia kaasaegse improvisatsiooni erialal. Omavaheline hea klapp, kreisi huumor ja armastus improvisatsiooni vastu pani aluse koostööle, mis on viinud duo põnevate improprojektidega ka Eestist väljapoole. Koos on esinetud Belgias, Soomes, Hollandis jt. paikades. On tehtud koostööd Eesti Kontserdiga, erinevate kirjandusfestivalidega ja lauldud lausa suurte ekskavaatorite vahel Eesti Maanteemuuseumis.

Kontserdil teevad kaasa suurepärased Eesti jazzmuusikud, kelle kõigi mõtted on leidnud väljenduse selles materjalis ühel või teisel moel.

Ivi Rausi ja Laura Põldvere – vokaal
Jaan Jaanson – kitarr
Raun Juurikas - klahvpill
Ara Yaralyan – kontrabass
Ahto Abner – löökpillid

Kohtumiseni kontserdil!

Piletid müügil Ticketeris.
Hind eelmüügis 10€ / 7€.
Kohapeal 12€ / 8€


Tapahtumapaikka

Location:
Saare KEK
Katuosoite:
Ringtee 15
Postinumero:
93815
Kaupunki:
Kuressaare