TulostaExport ICS

Jazz.ee ja Saare KEK LIVE | Kirke Karja Quartet

Tapahtuma

Otsikko:
Jazz.ee ja Saare KEK LIVE | Kirke Karja Quartet
Milloin:
pe, 10. huhtikuu 2020
Sijainti:
Saare KEK - Kuressaare
Kategoria:
Kontsert
Created by:
Helen

Kuvaus

Kirke Karja- klaver
Kalle Pilli- kitarr
Raimond Mägi- kontrabass
Karl-Juhan Laanesaar- trummid

Kirke Karja Kvartett tegutseb 2015. aastast ning selle aja jooksul on nad lindistanud 2 stuudioalbumit, andnud ligikaudu 60 kontserti ning esinenud mainekatel festivalidel nagu näiteks Tampere Jazz Happening, 12points, Jazzahead ja Jazz Jantar. Ansamblisse kuuluvad lisaks Kirkele veel Karl-Juhan Laanesaar trummidel, Kalle Pilli kitarril ning Raimond Mägi kontrabassil, kuid esitatakse Kirke loomingut, milles on mõjutusi klassikalisest muusikast, vabaimprovisatsioonist, ekstaatilisest jazzist ja minimalismist. Kvartett eksperimenteerib keerukate rütmistruktuuride ja polütonaalsustega, vaikuse ja müraga.
2018. aastal pälvisid nad Jazzkaarel aasta jazzansambli auhinna.LISAINFO:
Kontsert algab kell 19.00 ja on kahes osas. Uksed on avatud kell 18.00. Eelnevalt on avatud kohvik. Laudu on võimalik ette broneerida Tämä sähköpostiosoite on suojattu spamboteilta. Tarvitset JavaScript-tuen nähdäksesi sen. või helistades numbrile +372 566 883 77.

Piletid müügil eelmüügis ning kohapeal. Eelmüügis pileti hind 10 €, sooduspileti hind 7 €, kohapeal vastavalt 12 € ja 8 €. Sooduspiletid kehtivad (üli)õpilastele, õpetajatele, pensionäridele, Jazz Pesulad kliendikaardi omanikele, Eesti Jazzliidu liikmetele.


Tapahtumapaikka

Location:
Saare KEK
Katuosoite:
Ringtee 15
Postinumero:
93815
Kaupunki:
Kuressaare