PrindiEkspordi ICS

BRY

Üritus

Pealkiri:
BRY
Millal:
T, 17. September 2019, 19:00 h
Kus:
Kuressaare Linnateater - Kuressaare, Saare
Kategooria:
Kontsert
Lisas:
Helen

Kirjeldus

Bry on Iirimaalt pärit omanäolise maailmavaatega helilooja ja laulja. Kasutades sotsiaalmeediat oma häälekandjana, on noore iirlase eesmärgiks ära käia ja ka mängida igas maailma riigis. Ainuüksi viimase paari aastaga on ta väisanud 66 riiki.

Saanud tiivustust oma online jälgijate arvu kasvust, otsustas Bry oma muusika viia virtuaalsest pärismaailma. Esimesed kolm aastat toimetas ta ilma manageri, kontserdikorraldaja ja plaadifirmata. Sellel ajal korraldas ta endale ise kõikjal maailmas väikesi esinemisi, andes oma kohalolekust teada sotsiaalmeedia vahendusel ja siis põnevusega ootama jäädes, kui palju kuulajaid kohale ilmub. Selline lähenemine tõi tema kontserdile 80 inimest New Yorgis Central Park´is ja -üllatus, üllatus- ligi 200 inimest Tallinnas. Need ja paljud teised ülesastumised ning publikuarvu kasv andsid Bryle julgust, et hakata juba suuremaid kontserte korraldama ning sellega kaasnesid 2013/2014 välja müüdud saalid Austraalias, Iirimaal ja Suurbritannias.


Bry suur läbimurre toimus 2015. aastal, kui ühel Belfasti muusikafestivalil kohtus ta USA ansambliga Twenty One Pilots. Bänd kutsus ta soojendusesinejaks oma välja müüdud 2016. aasta Euroopa tuurile. Selle tuuri käigus avaldas Bry ka omanimelise albumi, mille peale said tema senise loomingu 10 parimat laulu. Pärast Twenty One Pilots-i suurt tuuri, kus ta oli jõudnud üle terve kontinendi suuri rahvahulki võluda, naasis Bry Euroopasse, tehes oma bändiga 2 välja müüdud tuuri, mille käigus mängiti peaesinejana teiste hulgas ka kuulsas Amsterdami kontserdimajas Paradiso.


Pärast aastast pausi, mille Bry pühendas uue muusika kirjutamisele ja värskema helikeele leidmisele, on ta tagasi värske EP-ga “Love Pop Suicide”.

 

Oma 2019 kevad/sügis tuuri ajal tuleb Bry suurte Euroopa pealinnade kõrval ka Kuressaarde.

 

Seda võimalust lihtsalt ei saa maha magada!

 

Pilet: 12€ täiskasvanu, õpilased ja pensionärid 10€

(õpilaste grupisoodustus – vähemalt 10 piletit korraga ostes, on piletihind 8€)

 

Kontsert kestab 1h ja on vaheajata.


Toimumiskoht

Asukoht:
Kuressaare Linnateater - Veebisait
Tänav:
Tallinna 20
Linn:
Kuressaare
Maakond:
Saare
Riik:
Estonia

Kirjeldus

Tallinna 20, Kuressaare, Saaremaa

http://klteater.ee/

Info tel: 45 33 222
Koduleht: http://klteater.ee/
Kassa on avatud: E - T 16.00 - 18.00, K - R 11.00 - 14.00 ning üks tund etenduse või kontserdi algust. Info telefonil 45 33 222 Tellitud piletid tuleb välja osta vähemalt 5 päeva enne etendust!